Botar al contingut principal

Servei de Publicacions Universidat d'Alicant

Segueix-nos a:

  • Facebook
  • Twitter

Navegació principal

Equip humà

Personas que forman el servicio de publicaciones sentadas alrededor de una mesa en una reunón de trabajo.

La nostra missió és editar els resultats de la recerca universitària -amb criteris de qualitat i eficiència-, donar suport a la docència i promoure la divulgació científica de les publicacions per a la seua difusió entre la comunitat científica i la societat.

 

Director

  • Josep V. Forcadell Saport
  • Telèfon: 965 909 584
  • E-mail: josepv.forcadell@ua.es

Subdirector (Editor)

  • Vicente M. Navarro Bertomeu
  • Telèfon: 965 909 576
  • E-mail: Publicaciones.editor@ua.es

Vendes

  • Diego M. Candela Jaén
  • Telèfon: 965 909 445
  • E-mail: Publicaciones.ventas@ua.es

Projectes digitals i revistes

  • Olivia Manzanaro García
  • Telèfon: 965 903 480 Ext. 2668
  • E-mail: Publicaciones.web@ua.es
  • E-mail: Revistes@ua.es

Suport tècnic

  • Carlos Rico Cerdá
  • Telèfon: 965 903 400 Ext. 3344
  • E-mail: Publicacions.digital@ua.es

Tècnic lingüístic (Edició)

  • Xavier Casero Belda
  • Telèfon: 965 903 785
  • E-mail: xavier.casero@ua.es

Producció

  • Magda Molina Gómez
  • Telèfon: 965 903 480 Ext. 2124
  • E-mail: Publicaciones.edicion@ua.es

Administració

  • Ascensión Tapiador García
  • Telèfon: 965 903 480
  • E-mail: Publicaciones@ua.es

Magatzem

  • Arturo Molina Jaldo
  • Telèfon: 965 903 400 Ext. 3344
  • E-mail: arturo.molina@ua.es

Facturació i drets d'autor

  • M. Luisa Bañuls Mateu
  • Telèfon: 965 909 445
  • -mail: Publicaciones.autores@ua.es

Gestió

  • Paqui Quesada Rebollo
  • Telèfon: 965 903 480 Ext. 2124
  • E-mail: paqui.quesada@ua.es