Botar al contingut principal

Servei de Publicacions Universidat d'Alicant

Segueix-nos a:

  • Facebook
  • Twitter

Navegació principal

Equip humà

Personas que forman el servicio de publicaciones sentadas alrededor de una mesa en una reunón de trabajo.

La nostra missió és editar els resultats de la recerca universitària -amb criteris de qualitat i eficiència-, recolzar la docència i promoure la divulgació científica de les publicacions per a la seua difusió entre la comunitat científica i la societat.

 

Director

  • Josep V. Forcadell Saport
  • Telèfon: 965 909 584
  • E-mail: josepv.forcadell@ua.es

Editor

  • Vicente M. Navarro Bertomeu
  • Telèfon: 965 909 576
  • E-mail: Publicaciones.Editor@ua.es

Tècnic lingüístic (Edició)

  • Xavier Casero Belda
  • Telèfon: 965 903 785
  • E-mail: xavier.casero@ua.es

Proyectes digitals

  • Olivia Manzanaro García
  • Telèfon: 965 903 480
  • E-mail: Publicaciones.Web@ua.es

Producció

  • Magda Molina Gómez
  • Telèfon: 965 903 480
  • E-mail: Publicaciones.Edicion@ua.es

Vendes

  • Diego M. Candela Jaén
  • Telèfon: 965 909 445
  • E-mail: Publicaciones.Ventas@ua.es

Administració

  • Ascensión Tapiador García
  • Telèfon: 965 903 480
  • E-mail: Publicaciones@ua.es

Facturació i drets d'autor

  • M. Luisa Bañuls Mateu
  • Telèfon: 965 909 445
  • E-mail: Publicaciones.Autores@ua.es

Magatzem

  • Carlos Rico Cerdá
  • Telèfon: 965 903 400 Ext. 3344
  • E-mail: Publicaciones.Almacen@ua.es

Tècnic suport revistes UA

  • Alejandro Culiañez Llorca
  • Telèfon: 965 903 480
  • E-mail: alejandro.llorca@ua.es