Catàleg

Biblioteca digital

Sala de premsa

Com publicar

Butlletí de novetats

Compra



EQUIP HUMÀ

Director

Josep V. Forcadell Saport
Telèfon: 965 909 584
A/e: josepv.forcadell@ua.es

Editor

Vicente M. Navarro Bertomeu
Telèfon: 965 909 576
A/e: Publicaciones.Editor@ua.es

Producció

Magda Molina Gómez
Telèfon: 965 903 480
Fax: 965 909 445
A/e: Publicaciones.Edicion@ua.es

Vendes

Diego M. Candela Jaén
Telèfon: 965 909 445
A/e: Publicaciones.Ventas@ua.es

Administració

Ascensión Tapiador García
Telèfon: 965 903 480
A/e: Publicaciones@ua.es

Facturació i drets d'autor

M. Luisa Bañuls Mateu
Telèfon: 965 909 445
A/e: Publicaciones.Autores@ua.es

Projectes digitals

Olivia Manzanaro García
Telèfon 965 903 480
A/e: Publicaciones.Web@ua.es

Magatzem

Carlos Rico Cerdá
Telèfon: 965 903 400 Ext. 3344
A/e:Publicaciones.Almacen@ua.es



Informació Legal - Copyright© 2010 Tots els drets reservats sobre les publicacions.